KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13093506
*
nr 1309 3506
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad
Följerätt
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 februari 2020
kl 20:20:29
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/2 11:13:30
1
1.600 kr
24/2 20:10:06
2
1.600 kr
24/2 20:10:06
1
1.600 kr (Budbetjänt)
24/2 20:10:30
2
1.700 kr
24/2 20:11:11
2
Vinnande bud
24/2 20:15:29
3
1.800 kr
24/2 20:15:29
2
(budbetjänt)
24/2 20:17:16
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nicolas issaiev olja olja på pannå oljemålning oljemålningar rysk ryska ryskt ryssland stilleben
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41
*
Nicolas Issaiev
Läs om budbetjänten
nr 1309 3506
Nicolas Issaiev
(1891-1977), Ryssland
Oljemålning, Stilleben. Signerad. Olja på pannå, 46x33 cm, oramad
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 2.000 kr |
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 24 februari 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/2 11:13:30 | 1 | 1.600 kr |
24/2 20:10:06 | 2 | 1.600 kr |
24/2 20:10:06 | 1 | 1.600 kr (Budbetjänt) |
24/2 20:10:30 | 2 | 1.700 kr |
24/2 20:11:11 | 2 | Vinnande bud |
24/2 20:15:29 | 3 | 1.800 kr |
24/2 20:15:29 | 2 | (budbetjänt) |
24/2 20:17:16 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: nicolas issaiev olja olja på pannå oljemålning oljemålningar rysk ryska ryskt ryssland stilleben
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:41